Знайдіть косинус найбільшого кута трикутника зі сторонами 11 см, 24см, 31 см. Який вид трикутника

СРОЧНО!!!!! 9 класс!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.

Ответ:

cosA=(-11/22)

Трикутник тупокутний.

Объяснение:

a=11см

b=24см

с=31см

Найбільший кут лежит проти найбільшої сторони

Теорема косинусів:

cosA=(a²+b²-c²)/(2ab)=

=(11²+24²-31²)/(2*11*24)=

=(121+576-961)/(2*11*24)=

(-264)/528=-11/22

Косинус від'ємний тому кут тупий.

Трикутник тупокутний