Коло задане рівнянням (x+1)2 + y2 = 25. Яка з точок належить цьому колу? C(3; -4) A(0;5) B((4;1)

M(-1;5) помогите срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкова Виктория.

Ответ:

Тільки точка М(-1;5) лежить на колі заданого рівнянням (х+1)²+у²=25

Объяснение:

С(3;-4) х=3; у=-4

Підставляємо в рівняння і перевіряємо чи рівні права і ліва частини рівняння.

(3+1)²+(-4)²=25

4²+16=25

16+16=25

32≠25, точка С(3;-4) не лежить на цьому колі.

А(0;5) х=0; у=5

Підставляємо в рівняння:

(0+1)²+5²=25

1+25=25

26≠25, точка А(0;5) не лежить на цьому колі.

В(4;1) х=4; у=1

(4+1)²+1²=25

5²+1²=25

25+1=25

26≠25, точка В(4;1) не лежить на колі.

М(-1;5)

(-1+1)²+5²=25

0²+25=25

25=25, точка М(-1;5) лежить на цьому колі.