середини сторін чотирикутника є вершинами паралелограма.Знайти сторони паралелограма,якщо діагоналі

чотирикутника дорівнюють 10см і 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдигулова Маржан.

Ответ:

5 см, 6 см

Объяснение:

сторони паралелограма є середніми лініями   по відношенню до діагоналей чотиририкутника, тому 1 ст. = 10/2 = 5 см, а 2 ст. = 12/2 = 6 см

Оскільки в паралелограма  протил. сторони, рівні, то вони матимуть такі ж  виміри.