Сторони трикутника дорівнюють 13 18 і 31 см. Чому дорівнює їхня площа?


Ответы на вопрос

Отвечает Осовська Ірина.

Ответ:

Объяснение:

р = а+b+c /2 =13+18+31 /2 = 31

S={\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)}=\sqrt{31(31-13)(31-18)(31-31)}=\sqrt{702}=26.5