Кут між діагоналями прямокутника дорівнює 30° . Знайдіть площу прямокутника, якщо його діагональ

дорівнює 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Чебану Снежана.

Тогда сторона одна равна , по теореме косинусов 
a=\sqrt{4^2+4^2-2*4*4*cos30}= \sqrt{32-16\sqrt{3}}\\
b=\sqrt{4^2+4^2-2*4*4*cos150} =\sqrt{32+16\sqrt{3}}\\
S=\sqrt{(32-16\sqrt{3}) (32+16\sqrt{3})}=  16