Два кути трикутника відносяться як 3:4 ,а зовнішній кут дорівнює 140*,знайдіть усе кути


Ответы на вопрос

Отвечает Nagimov Esengazy.

180-140=40 градусів суміжний кут
3х+4х+40=180
7х=140
х=20 градусів
20*3=60 градусів
20*4=80 градусів.
Відповідь: 40, 60, 80 градусів.