Маємо функцію, задану формулою f(x)=2/x. Обчисли f(3)+f(-6).Допоможіть будь-ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Желіховська Оля.

f(3) + f(-6) = 2/3 + 2/(-6) = 2/3 - 1/3 = 1/3