Знайдіть довжину похилої, якщо дов­жина її проек­ції дорівнює 17 м, а кут між ними 60°. Виберіть

одну відповідь:24 м34 м8,5 м17 м

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Ответ:

34м

Объяснение:

AB- похила

АС- перпендикуляр

СВ=17м проекція похилої.

<АВС=60°

СВ=?

Розв'язання

соs<ABC=CB/AB

1/2=17/АВ

АВ=17*2=34м

Zmeura1204