Точки Mi P належать відповідно сторонам АВ і BC трикутника ABC, MP II АС. Зна- йди сторону AC

трикутника АВС, якщо AB = 10 см, MP = 4 см, AM = 2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Резанов Дима.

Дано: ΔАВС,  MP II АС;  AB = 10 см, MP = 4 см, AM = 2 см.  Знайти АС.

МВ=10-2=8 см.

ΔМВР подібний до ΔАВС, ∠В - спільний, ∠ВМР=∠ВАС,  ∠ВРМ=∠ВСА як внутрішні односторонні при MP II АС і січних АВ та ВС

АВ/МВ=МР/АС

10/8=АС/4

АС=10*4:8=5 см

Відповідь: 5 см.