Знайдіть площу ріінобічної трапеції менша основа якої дорівнює 10 сантиметрів,бічна сторона

6сантиметрів,а тупий кут 120градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Ксения.


.

 \frac{18 + 10}{2} \times 9 = 126