При яких значеннях m і n вектори a(4;2n;-1) і b (-1;1;n) перпендикулярні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Федоткина Маргарита.

Ответ:

Если скалярное произведение векторов равно нулю, то векторы перпендикулярны. Найдем их скалярное произведение.

1*(-2)+n*1+2*n=0

3n=2

n=2/3

Отвечает Цыденжапова Янжима.

Ответ:

Щоб з'ясувати це потрібно дізнатися, чи мають вони рівне чи нерівне співвідношення. Для цього координати x y z діляться на x1 y1 z1:

4/-1 = 2n/1 = -1/n

-4 ≠ 2n ≠ -1/n

Співвідношення не рівне між собою, тому вектори не паралельні