6. (1 бал) Відповідні сторони двох подібних чотирикутників відносяться як 2:5, а площа меншого з

них дорівнює 24 см. Знайдіть площу більшогочотирикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Афансьев Павел.

S1=24 см^2

S1/S2=2/5

24/x=2/5

120=2x

x=60

Ответ: 60 см^2