Площа трикутника ABC дорівнює 30 см2. На стороні AB позначили точку P так, що AP:PB=1:4. Відрізок

CP перетинає медіану AD у точці K. Знайдіть площу трикутника AKP. Помогите, люди!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кира.

Ответ:

1 см2

Объяснение:  

АС=30/АВ*2

АР=1/5АВ

S АВС=АВ*АС/2

S АРК=АР*h/2

S АВС/ S АРК=АВ/АР*АС/h=5/1*4/0,67=30

S АРК=30/30=1 см2