Чому дорівнює площа прямокутної трапеції, основи якої дорівнюють 9 см і 16 см, а більша бічна

сторона - ​

Ответы на вопрос

Отвечает Туманов Алекс.

Ответ:

50 см^2

Объяснение:

Большая основа делится на 9+7; 7 сторона прямоугольного треугол.

За th пифагора x^2+49=65

                           x^2=16

                           x=4

S(трапеции)=1/2h*(a+b)

S=1/2*4*25=50 см^2