35 БАЛОВ!! Площина у перетиє сторони DE i DF трикутника DEF у точках В і С відповідно і паралельна

стороні EF, CD:CF=3:7, ВС=9см. Знайти EF

Ответы на вопрос

Отвечает Печкунова Людмила.

Ответ:

30 cм

Объяснение:

ВС║ЕF ⇒ ∠DBC=∠DEF, ∠DCB=∠DFE (Якщо прямі паралельні, то відповідні кути рівні)

ΔDBC подібен ΔDEF (Якщо два кути одного трикутника відповідно дорівнюють двом кутам іншого, то такі трикутники подібні.)

\frac{BC}{EF} = \frac{DC}{DF}

DC= 3x, CF=7x ⇒DF=10x

EF=(BC*DF) / DC = (9*10x)/ 3x = 30 cм