331. З вершини В тупого кута рівнобічної трапеції ABCD про ведено висоту ВК до основи AD. AK = 4

см, BC = 6 см. Знайдіть середню лінію трапеції. сроооооччччноооооо даю 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Жимань Іра.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Висоти відділяють від рівнобедреної трапеції рівні прямокутні трикутники.

Проведем другу висоту СМ до сторони АD.

Тоді АК=МD=4 cм, АD=4+6+4=14 см.

(14+6): 2=10 cм  середня лінія