Дано вектори а(6;-9) і b(-2;y). При якому значені у вектори а і b 1) колінеарні 2) перепендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Мария.

Ответ:

1) у=3

2) у=-4/3

Объяснение:

1) Ха/Хв=Уа/Ув=-3

Ув=Уа/-3=-9/-3

2) Ха*Хв+Уа*Ув=0

Ув=Ха*Хв/Уа=6*(-2)/-(-9)=-4/3