Знайти градусну міру третього зовнішнього кута якщо два інші = 120 і 100


Ответы на вопрос

Отвечает Элекуев Мага.

Ответ:

60.80.50

Объяснение:

Сума 3-х кутів трикутника 180

тоді 180-120=60

180-100=80

180-(60+80)=40

:)