Основи трапеції дорівнює 5і15 см, а її площа дорівнює 60см².Знайдіть висоту трапеції ​


Ответы на вопрос

Отвечает Христофорова Ярослава.

Ответ:

3

Объяснение:

формула площи трапеции равна: S=(a+b)÷2×h, где а и б–основы, а h–высота получается чтобы найти высотку нужно: h=S:(a+b)

h=60÷(15+5)=3

BH=3