Сторони трикутника АВС дорівнюють 12 см, 20 см і 28 см. Знайдіть косинус найменшого кута цього

трикутника. УМОЛЯЮ ОТДАЮ ПОСЛЕДНИЕ БАЛЛЫ ПРОШУ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Олуфёрова Ксюша.

Ответ:

cosα=13/14

Объяснение:

Навпроти меньшого кута знаходиться меньша сторона.

а=12см

b=20см

с=28см

сosα=(b²+c²-a²)/(2*b*c)=

=(28²+20²-12²)/(2*28*20)=

=1040/1120=13/14≈0,9286