Площа рівностороннього трикутника дорівнює 27√3 см^2. Знайдіть відстань від площини трикутника до

точки, віддаленої від кожної з його вершин на 10 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Амангельдинов Алихан.

Ответ:

Відповідь від площини трикутника до точки дорівнює 8см

Объяснение:

S(∆ABC)=AB²√3/4; →

AB=√(4*S(∆ABC)/√3)=√(4*27√3/√3)=

=2*3√3=6√3см

R- радіус описаного кола навколо трикутника основи.

R=AB/√3=6√3/√3=6см. (AO=R=6см)

∆АОS- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

SO=√(АS²-AO²)=√(10²-6²)=8см