У рівнобедреному трикутнику ABC з основою АС проведено медіану ВО. Знайдіть периметр трикутника

ABC, якщо ВO=6 см, а периметр трикутника АВО дорівнює 21 см Срочнооо пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Валя.

Відповідь:

Пояснення:

У рівнобедреному трикутнику ABC з основою AC і медіаною BO можна знайти периметр трикутника ABC, якщо BO = 6 см, а периметр трикутника ABO дорівнює 21 см.

Медіана рівнобедреного трикутника ділить висоту навпіл і дорівнює половині основи. Назвемо висоту трикутника h, а довжину рівних сторін x. Тоді h = BO = 6 см і x = AO = AC/2.

Периметр трикутника ABO дорівнює 21 см, тому x + BO + x = 21 см, що означає 2x + 6 = 21. Розв’язуючи x, ми отримуємо x = 7,5.

Периметр трикутника ABC дорівнює x + x + AC = 2x + AC = 2 * 7,5 + AC = 15 + AC. Оскільки AC = 2 * 7,5, периметр трикутника ABC дорівнює 15 + 2 * 7,5 = 30 см.

Отвечает Гараева Карина.

Відповідь: 30 см

Пояснення: розв'язання завдання додаю