Висота циліндра дорівнює 5 см, а площа основи - 36п см^2 Знайти діагональ і площу осьового

перерізу циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Катя.

Ответ:i )( 4+2 )² = 6² = 36ii ) ( 3+7 )² = 10² = 100iii ) ( 5+4 )² = 9² = 81

Объяснение:i )( 4+2 )² = 6² = 36ii ) ( 3+7 )² = 10² = 100iii ) ( 5+4 )² = 9² = 166