Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 17 дм, радіус основи 4 дм. Знайдіть площу бічної

поверхні циліндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Найденов Александр.

Ответ:

Sбіч=120π дм²

Объяснение:

CB=2R=2*4=8дм.

∆АВС- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

АС=√(АВ²-ВС²)=√(17²-8²)=

=√(289-64)=√225=15дм (h=АС=15дм)

С=2πR=2π*4=8π дм.

Sбіч=С*h=8π*15=120π дм²