Основа прямого паралелепіпеда - ромб, сторона якого дорівнюе 8 см, а кут 120°. Менша діагональ

парале- - лепіпеда утворюе з площиною основи кут 30°. Знайдіть об'ем паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Махова Виктория.

Ответ:

V = S_основи * h = 128 см² * 4√3 см = 512√3 см³

Объяснение:

ромб зі стороною 8 см і кутом 120°, то його діагоналі мають довжини 16 см
h = 8√3 sin 30° = 4√3 см.
(8 см)² sin 120° = 4 * 8²/2 = 128 см²
V = S_основи * h = 128 см² * 4√3 см = 512√3 см³