Обчисліть обєм циліндра діамирт основи якого вдвійчі більший за його висоту яка дорівнює 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Алик.

Відповідь:

об'єм циліндра становить приблизно 5414.66 см³

Пояснення:

Для обчислення об'єму циліндра нам потрібно знати радіус основи (r) і висоту циліндра (h). В даному випадку нам відомо, що діаметр основи дорівнює вдвічі більше від висоти, тобто діаметр = 2 * h = 2 * 12 см = 24 см.

Знайдемо радіус:

Радіус (r) = діаметр / 2 = 24 см / 2 = 12 см.

Тепер ми можемо обчислити об'єм циліндра за формулою:

Об'єм (V) = π * r² * h,

де π (пі) - це математична константа, приблизно дорівнює 3.14159.

Підставимо відомі значення:

V = 3.14159 * 12² * 12.

Розрахуємо:

V = 3.14159 * 144 * 12,

V ≈ 5414.66 см³.

Отже, об'єм циліндра становить приблизно 5414.66 см³.