Побудувати графік функції: y= -4/x СРОЧНОООООО ДАЮ 50 БАЛЛОВВ!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

Для побудови графіку функції y=-4/x потрібно створити таблицю з декількох значень x та обчислити відповідні значення y.

x y=-4/x

-4 1

-2 2

-1 4

1 -4

2 -2

4 -1

Після заповнення таблиці можна побудувати графік, де по горизонтальній осі розташовуються значення x, а по вертикальній - значення y.

Графік функції y=-4/x

Графік функції y=-4/x має вигляд гіперболи, яка перетинає осі координат в точках (0,0) та (±4,0). Функція є неперервною та визначена для всіх значень x, окрім x=0.

^0^ Можно лучшый ответ?