Сума внутрішніх кутів трикутника та одного з його зовнішнього кута дорівнює 240° визначте внутрішні

кути трикутника, якщо різниця його кутів не суміжних із вибраним дорівнює 14°. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Аня.
Давайте позначимо внутрішні кути трикутника як A, B і C. Ми знаємо, що сума всіх внутрішніх кутів трикутника дорівнює 180°, і ми також знаємо, що сума внутрішніх кутів та одного зовнішнього кута дорівнює 240°.

Отже, ми можемо записати рівняння:

A + B + C + 240° = 180°

Тепер давайте додамо різницю між кутами, що не суміжні з вибраним, яка дорівнює 14°:

A + B + C + 240° + 14° = 180°

Тепер ми можемо спростити це рівняння:

A + B + C + 254° = 180°

Тепер віднімемо 254° з обох боків:

A + B + C = 180° - 254°
A + B + C = -74°

Здається, що отримана сума внутрішніх кутів трикутника є від'ємним числом, що не є реалістичним для кутів в трикутнику. Можливо, ви допустили помилку в постановці задачі, перевірте дані та спробуйте ще раз.