Дві сторони трикутника дорівнюють 4 см і 8 см а кут між ними60° знайдіть третю сторону трикутника

та його площу

Ответы на вопрос

Отвечает Bayanov Ayaz.

A=4
b=8
α=60
c^2=a^2+b^2-2abcosα
c^2=16+64-2·4·8·1/2
c=4√3
p/2=6+2√3
S=√p/2(p/2-a)(p/2-b)(p/2-c)
S=8√3
ответ: c=4√3 и S=8√3