Катет прямокутного трикутника дорівнює 8 см, протилежний гострий кут - 30°. Знайдіть радіус

описаного кола

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Вика.
Проти кута 30° гіпотенуза в два раза більший за катет(протилежно 30°) тобто с=2*8=16 см

R=c/2=16/2=8 см(гіпотенуза - діаметр кола)