Точки K,P,T ділить відрізок AB на 4 рівні частини. Потрібно знайти координати точок K,P,T якщо

A(2;3) і B(6;-4) Допоможуть будь ласка)дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Березин Максим.

Решение задания приложено.


Отвечает Рыженкова Ксюша.

1) Точка Р - середина отрезка АВ:

\displaystyle\tt P\left(\frac{2+6}{2}; \ \frac{3+(-4)}{2}\right) \ \Rightarrow P\left(4; \ -0.5\right)

2) Точка K - середина отрезка АP:

\displaystyle\tt K\left(\frac{2+4}{2}; \ \frac{3+(-0.5)}{2}\right) \ \Rightarrow K\left(3; \ 1.25\right)

3) Точка T - середина отрезка PB:

\displaystyle\tt T\left(\frac{4+6}{2}; \ \frac{-0.5+(-4)}{2}\right) \ \Rightarrow T\left(5; \ -2.25\right)