Промені ОВ і ОС ділять кут АОD на три кути.Знайдіть кут ВОС,якщо кут АОD=142 градуси,кут АОВ-12

градусів,а кут СОD прямий

Ответы на вопрос

Отвечает Даниил Ахмедов.

Ответ:

40 градусів

Объяснение:

AOD=AOB+BOC+COD

142=12+X+90 (бо прямий кут -90)

X=142-12-90

X=40