Довжина відрізка АВ дорівнює 12 см. Скільки існує на прямій АВ точок, сума відстаней від кожної з

яких до кінців відрізка АВ дорівнює 12 см? Поясніть.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукиянчук Ксения.

Ответ:

На прямій АВ  існує БЕЗЛІЧ точок, сума відстаней від кожної з яких до кінців відрізка АВ дорівнює 12 см. Це усі точки відрізка АВ.

Объяснение:

  • Довжина відрізка дорівнює сумі довжин частин, на які відрізок ділиться будь-якою його точкою.

Розглянемо відрізок АВ.

Візмемо на ньому довільну точку С₁, Нехай АС₁=х (см), тоді С₁В=12-х (см).

Сума відстаней від С₁ до точок А і В:

АС₁+С₁В=х+(12-х)=х+12-х=12 (см)

Так само, візмемо на відрізку АВ довільну точку С₂, Нехай АС₂=х (см), тоді С₂В=12-х (см).

Сума відстаней від С₂ до точок А і В:

АС₂+С₂В=х+(12-х)=х+12-х=12 (см)

Висновок

Усі точки видрізка АВ будуть задовольняти умові : сума відстаней від кожної з них до кінців відрізка АВ дорівнює 12 см.

#SPJ5