При якому значененні вектори m a(6;m) і b(-3;4) колінеарні має вийти -8


Ответы на вопрос

Отвечает Аверина Марина.

\vec{a}=(6,m)\; ,\; \; \vec{b}=(-3,4)\\\\\vec{a}\perp \vec{b}\; \; \Rightarrow \; \; \vec{a}\cdot \vec{b}=-18+4m=0\; \; ,\; \; 4m=18\; ,\; \; m=\frac{9}{2}=4,5\\\\\vec{a}\parallel \vec{b}\; \; \Rightarrow \; \; \; \frac{6}{-3}=\frac{m}{4}\; \; ,\; \; m=\frac{6\cdot 4}{-3}=-8