У рівнобедреному трикутнику бічна сторона відноситься до основи як 3 до 2 різниця між ними 4 см

Знайти кути при основі​

Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Коля.

Ответ:

Объяснение:

3x+2x=180

5x=180

x=36

3*36=108

2*36=72. —->36/36