Срочно!!!! Знайти трикутника якщо його сторони 8см і 12 а кути проти сторін 40 і 80


Ответы на вопрос

Отвечает Кривошлыкова Ирина.

Ответ:

Объяснение:

S=a*b*sinα

α-кут між двома цими сторонами

α= 180°-40°-80°=60°

S=a*b*sinα= 8×12×sin60°=96×√3/2=48√3 см²