Обчисліть довжину більшої діагоналі паралелограма, сторони якого дорівнюють 7см та 15см, а довжина

меншої діагоналі - 12см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Дима.

Ответ:

2√101 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - паралелограм, КМ=РТ=7 см, МР=КТ=15 см, КР=12 см. Знайти МТ.

Сума квадратів діагоналей паралелограма дорівнює подвоєній сумі квадратів його сторін:

МТ²+КР²=2(КМ²+МР²)

МТ²=2(49+225)-144=404;  МТ=√404=2√101 см.