При якому значені m вектори колінеарні а ( -4;5) і b(-12; m)


Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.

Ответ:

-4/5 = -12/m  m=15

Объяснение: вектори колінеарні, коли їх координати пропорційні.