ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!! У рівнобедреному трикутнику ABC проведена висота BD до основи AC.

Довжина висоти — 8,2 см. Довжина бічної сторони — 16,4 см.Визнач кути цього трикутника:Відповідь:∠ BAC = °∠ BCA = °∠ ABC = °

Ответы на вопрос

Отвечает Громов Илья.

Відповідь:

30°,  30°,  120°

Пояснення:

За умовою BD=1/2 BC, тому що 16,4:8,2=2. Отже, BD лежить навпроти кута 30°,  тобто ∠ВСА=30°.

∠ВАС=∠ВСА тому що ΔАВС рівнобедрений.  ∠ВАС=30°

∠АВС=180-(30+30)=120°, тому що сума кутів трикутника 180°.