Задача 1: точка К ділить відрізок АВ завдовжки 10 см у відношенні 2:3, рахуючи від точки А.

Знайдіть довжину КВ. задача 2: трикутнику АВС ВС=5 см, ВС = 8 см, кут С = 60 градусів. Знайдіть АВ. буду вдячна, якщо допоможете...

Ответы на вопрос

Отвечает Рахимова Арина.

Ответ:

5

Объяснение: 1 задача.

Дано: відрізок AB=10 см

AK:KB=2:3

Знайти: KB - ?

Розв'язання

AK=2x, KB=3x

2x+3x=10

5x=10

x=2

AK= 2*2=4; KB=3*2=5