Визначте кiлькiсть кутiв опуклого многокутника,якщо сума його кутiв становить 540°​


Ответы на вопрос

Отвечает Хова Валентин.
За формулою:
180(n-2)=540 n- кількість сторін
(n-2)=540:180
n-2=3
n=2+3=5
Ввдповідь: п‘ятикутник