Величина кута ABC дорівнює 140°. Промінь BD лежить між сторонами кута ABC. Знайдіть величину кута

ABD, якщо ABD:DBC = 2:5 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Саня.

Ответ:

ABD=40°

Объяснение:

Нехай k-коефіціент пропорційності , тоді ∡ABD=2k,∡DBC=5k

Отже , 2k+5k=140°

            7k=140°

             k=140/7

              k=20°

Тому ,∡АВD=k*2=20*2=40°

∡DBC=k*5=20*5=100°