Радіус основи циліндра дорівнює 3см, а його висота 4 см. Знайдіть об‘єм циліндра.


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Натуся.

Відповідь: 36п см3

Пояснення: V=Sосн× H,

Sосн=пR^2=9п (см2),

V=9п×4=36п (см3)

Отвечает Тюленёв Денис.

Ответ:

Объяснение:

V=PR⁸h

V= 3*3*4*P

V=36P см³  або приблизно 113,04 см³