При яких значеннях y і z вектори a ̅(2; -3;8) і b ̅(-7; y;z) колінеарні


Ответы на вопрос

Отвечает Чехова Екатерина.

Відповідь:

y = 10,5;    z = - 28

Пояснення:

Вектори колінеарні, якщо відповідні координати пропорційні

2/(-7) = -3/y = 8/z = k

2/(-7) = -3/y

2 * y = (-7) * (-3)

y = 21/2

y = 10,5

2/(-7) = 8/z

2 * z = -7 * 8

z = - 28