У прямокутному трикутнику один з катетів дорівнює 15 см, а гіпотенуза 17 см. Знайдіть площу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.

Ответ:

60

Объяснение:

Терема Піфагора: 17^2 - 15^2 = 8^2

S = 1/2 * 8 * 15 = 60cm^2