Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 21 см. знайдіть радіус описаного кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Клоков Иван.

Гіпотенуза прямокутного трикутника ABC рівна діаметру описаного кола (AB).

Радіус буде дорівнювати половині гіпотенузи, тобто:

AO = BO = R = AB/2 = 21/2 = 10,5 см.

Відповідь: Радіус рівний 10,5 см.