сторона одного трикутника 20 см, 16см, 24,а найбільша сторона другого 40см. Знайти периметр

більшого трикутника, якщо відповідні кути трикутників рівні.

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Анжелика.

Ответ:

трикутники подібні за 1 ознакою отже

20/40 = 16/x = 24/y сторони 32,48,40

P=120