Складіть рівняння кола з центром й в точці С (-4;3), яке проходить через точку А (-1;-1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Манохина Таня.

Ответ:

Объяснение:

(x – a)² + (y – b)²= R² — рівняння кола

R²=AC=(-4-(-1))²+(3-(-1))²=25

(x+4)²+(y-3)²=25 - рівняння кола  з центром у точці С (-4;3)