1. Периметр рівноьедроного трикутника дорівнює 40 см. Знайдіть його основу, якщо бічна сторона - 13

см. А) 13 см.Б) 16 см .В) 14 см.Г) 27 см.2. АВ - хорда кола з центром у точці О, кут АВО =30°. Знайдіть кут АОВ.А) 30°Б) 60°В) 150°Г) 120°3. У рівнобегреному трикутнику MNK (MN = NK)? кут N =70°, NK - медіана. Кути трикутника MNK дорівнюють: А) 35°, 35°, 90°Б) 35°, 55°, 65°В) 35°, 55°, 90°Г) 30°, 70°, 80°4. Два внутрішні кути трикутника відносяться як 3:7, а зовнішній кут при третій вершині дорівнює 130°. Знайдіть різницю даних внутрішніх кутів.А) 52°Б) 77°В) 44°Г) 62°​

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Артём.

Ответ:

1-В

2-А

3-?

4-А

Объяснение:

1-У рівнобедриних кутів бічні сторони рівні значить 40-(13*2)=14см

2-Там сказано, що кут ABO=30°

скоріше всього написана умова неправильно.

3-?

4-Зовнішній кут суміжний з внутрішнім як ми знаємо сума суміжних кутів 180°.

Знайдемо суміжний кут з зовнішнім 180-130=50°.

Ведемо k маєм рівняння

3k+7k=130

10k=130

k=130:10

k=13°

Перший кут дорівнює 13*3=39°

Другий кут дорівнює 13*7=91°

Різниця дорівнюж 91-39=52°

Успіхів!