Знайдіть відстань між точками А (6; -3) і В (2; -1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Рахимов Данияр.

AB=\sqrt{\Big(x_B-x_A\Big)^2+\Big(y_B-y_A\Big)^2}=\\\\=\sqrt{\Big(2-6\Big)^2+\Big(-1-(-3)\Big)^2}=\\\\=\sqrt{16+4}=\sqrt{20}\boldsymbol{=2\sqrt5}

Ответ : 2√5